Sizlere ne tür uygulamalar sunabiliriz?

IOS Uygulamaları

IOS cihazlara özel uygulamalar ile firmanıza özel yazılımları gelişmiş UI ve UX tecrübeleriyle harmanlayıp hazırlıyoruz.
Hazırlanan uygulamalar hem özel olarak sunulabilir hem de App Store'da sizler için yerini alabilir.

Android Uygulamaları

Android cihazlara özel ister Play Store isterseniz de özel olarak yapılan uygulamalar ile firmanızın ihtiyaçlarına en uygun kurumsal uygulamaları geliştiriyoruz.
Hem tablet hem de telefonlara özel duyarlı görünümler ile cihaz boyutu önemsemeden en güzel görünümlü uygulamaları geliştiriyoruz.

Çoklu Platform Uygulamaları

Uygulamalarınızın hem Android hem de IOS tabanlı cihazlarda çalışmasını mı istiyorsunuz? O zaman sizlere cross platform uygulamalarımızı sunmaktayız.
Geliştirdiğimiz cross platform uygulamaları tablet, telefon veya işletim sistemi farketmeksizin istediğiniz cihazlarda sorunsuzca kullanılabilir.

Uygulama Çeşitleri

Kurumsal Katalog

Millenium Catalog markamız ile kataloglarınızı mobilize ederek, müşterilerinizin kataloglarınıza akıllı telefonlarından anında erişimini sağlayacak şekilde geliştiriyoruz.
Ürünlerinizi, dökümanlarınızı ve kurumsal bilgilerinizi ekleyebileceğiniz katalog uygulamanız ile müşterilerinize prestijli bir sunum tarzı yakalayabilirsiniz. Mobil katalog uygulamalarımız hakkında geniş bilgi almak için tıklayınız.

Tablet Menü

Restoran, cafe ve barlar için tasarlanmış olan Millenium Menu uygulamamız ile sipariş yönetimini profesyonel bir şekilde yapmanızın yanı sıra mekanınıza gelen müşterilerinize benzersiz bir sunum keyfi yaşatacaksınız.
Yiyecek ve içecekleri eklerken opsiyon seçimleri ile, porsiyon seçimi, pişirme tarzı gibi özellikler tanımlayabilir, masa seçimi sayesinde gelen siparişleri hangi masadan gönderildiğini rahatlıkla izleyebilirsiniz. Millenium Menu ile ilgili geniş bilgi almak için websitemizi ziyaret ediniz.

Fuar Uygulamaları

Katıldığınız fuarlarda gelen talepleri elektronik ortamda kaydını tutarak, fuar bitiminde sizlere rapor sunabilecek bir program, her firmanın ihtiyacıdır. Cihazlarda offline (çevrimdışı) olarak çalışması sayesinde sürekli internet bağlantısı gerektirmeyen uygulamalar ile bilgileri fuar dönüşü otomatik olarak sisteme yükleyerek raporunu alabilirsiniz. Çoklu cihaz kullanılabilirliği ile de aynı anda birden fazla personelin talep kaydı girmesi olanağı sağlar.
Fuar uygulamaları ile ilgili geniş bilgi almak için tıklayınız.

Sipariş Uygulamaları

Siparişlerinizi sevkiyata anında göndermek istemez misiniz? Pazarlama ekibi müşteri ziyaretlerinde siparişleri alıp anında ileterek zaman kaybı olmadan sevkiyata gönderebilir ve ürünler hızlı bir şekilde müşterilerinize sevkedilebilir.

Sipariş almanın yanı sıra anlık stok kontrolü yapılarak müşteriye anında stokta olmayan ürünler ile ilgili bilgi verilir. Böylece yaşanabilecek problemleri en aza indirgemiş olursunuz.

Mobil Ödeme (Sanal Pos)

Müşterilerinize kredi kartı ile ödeme seçeneğini tüm uygulamalarınızla birlikte sunabilirsiniz. Bununla birlikte ödeme altyapı sağlayıcılar ile ortak çalışmalarımız sonucunda sizlere sanal pos edinme kolaylığı sağlıyoruz.

Hem peşin hem de taksitli ödeme seçenekleri, bayi ödemeleri gibi işlemlerle birlikte yapılan ödemelerin takibini sağlayacak yönetim paneli de tüm uygulamalarımızda olduğu gibi ödeme uygulamalarımızda da mevcuttur.

Entegrasyon Çözümleri

Firmanızda kullandığınız üretim programları, muhasebe programları ve stok kontrol programları ile entegre edilebilecek uygulamalar geliştirilerek anlık stok takibi, anlık raporlar, fiyat listeleri gibi otomasyon yapılarına uygun mobil çözümler ile yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Özel Projeler

Firmanızın ihtiyaçlarına en uygun çözümlerle çözüm ortağınız olmak için gece gündüz çalışıyoruz. Sadece yukarıda yazmış olduğumuz ürün ve hizmetlerle dğeil, sizlerin de fikir ve önerileriniz doğrultusunda üretilecek çözümlerle de yanınızdayız. Bizlere sadece projelerinizden biraz bahsetmeniz yeterli olacaktır.
Uzman ekibimiz ile ihtiyacınızı en iyi şekilde anlayarak yenilikçi çözümler ile projelendiriyor, projelerinizi en hızlı ve güvenli bir şekilde teslim edip hayata geçiriyoruz.

İhtiyaçlarınıza en uygun çözümler için:

Bizlere projenizden bahsedin