Millenium Menu

Restoran, cafe ve barlar için işleyiş yapısına uygun olarak hazırlanmış tablet menü uygulaması ile siparişlerinizi profesyonel bir şekilde yönetebilirsiniz. Kalori değerleri, hazırlanma süreleri, alerjen uyarıları gibi özelliklerin yanı sıra ürün opsiyonları seçeneği ile porsiyon seçimi, pişirme durumu, ekstra malzemeler gibi tamamen isteğinize ve ürüne uyarlanmış seçenekler ile sorunsuz sipariş alma işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Çoklu platform özelliği ile Millenium Menü'yü hem Android hem de IOS tabanlı cihazlara yükleyebilirsiniz.
Ürünlerinize yükleyeceğiniz HD resimler ile sunumlarınızı benzersiz bir şekilde gerçekleştirebilir, istediğiniz ürüne video da ekleyebilirsiniz.
Çoklu dil seçeneği ile mekanınıza gelen yabancı ülkelerden müşterilerinize kend dillerinde hizmet verebilir, böylece yabancı dil bilen personel alma zorunluluğunuz ortadan kalkar.
Masa tanımlamaları ile siparişlerin hangi masadan verildiğini görebilir, hataya izin vermezsiniz.
Uygulama App Store ve Play Store'da sürekli aktif halde bulunmakta ve kurulu cihazlarda kendini otomatik olarak güncelleştirmektedir.

Millenium Catalog

Kurumsal işletmeniz için ürün ve hizmetlerinizi tanıtan, müşterilerinizin gözünde prestijinizi yükselten bir etkileşim yaratmak adına Millenium Catalog'u geliştirdik.
Kolay kullanımlı yönetim paneli sayesinde, ürün bilgilerini, dökümanları, videoları ve görsellerini rahatlıkla yükleyebilirsiniz.

Kişiye özel arayüzü ile kurumsal kimliğinizin renklerini Millenium Catalog uygulamamıza yansıtabilirsiniz.

Modüler yapısı sayesinde ürün ve hizmetlerin yanı sıra müşteri memnuniyet anketlerinizi, kurumsal içeriklerinizi, sunum dosyalarınızı ve gelişmiş hesaplama modülleri ekleyebilir, geniş çaplı kurumsal bir uygulama oluşturabilirsiniz.

CRM

Müşteri ilişkileri yönetimi uygulamaları ile müşterileriniz ile yapılan görüşmeler, toplantılar, teknik destek gibi çeşitli bilgiler toplanabilir.
İster müşteri bazlı isterseniz de proje bazlı yapı kullanılarak firmanızın işleyiş yapısına uygun olarak şekillendirilebilir.
Özelleştirilmiş raporlama modülleri ile istenilen raporlar yönetim panelinden oluşturulabilir.

Fuar Yönetimi

Fuar hareketlerini takibi konusunda müşteri taleplerini toplamaya yardımcı bir uygulamadır. Müşteri bilgileri mobil cihazlara girilerek fuar bitiminde anında istenilen raporu sunabilir. Ayrıca yönetim panelinden birden fazla fuar eklemesi yapılması sayesinde eski fuarların kaydını da tutarak karşılaştırmalar gerçekleştirebilir.

Lokasyon Uygulaması

Lokasyon uygulaması personel takibini ve yönetimini kolaylaştıran, personeli yönlendirme konusunda firmalara destek olabilecek bir bulut tabanlı uygulamadır. Çoklu platform desteği vardır. Çalışanların nerede olduğunu takip ederek müşteri bilgilendirme konusunda da hızlı bir şekilde dönüş yapılmasına olanak sağlar.
Sipariş teslim zamanı, varış süreleri gibi bilgileri lokasyon uygulaması ile takip edebilirsiniz.