Tablet Menü Uygulaması

Sipariş yönetimini profesyonel bir şekilde yapmanıza olanak sağlayan Millenium Menu, bunu yaparken prestijli bir görüntü sunar. Müşteriler siparişlerini sorunsuz ve keyifli bir şekilde vermekle birlikte hataları da sıfıra indirir. Masa seçimi, opsiyon tanımlamaları, videolar, full HD resimler, hazırlanma süreleri, kalori değerleri, alerjen uyarı ve daha fazla özellikler Millenium Menu ile sizleri bekliyor.

Millenium Menu, tablet menü uygulamaları içerisinde en geniş özellikli ve pratik kullanımlı olması sayesinde, rakip yazılımların her zaman bir adım önünde bulunuyor. Çoklu platform desteği ile hem Android hem de IOS tabanlı cihazlarda kullanılabilir.
Çevrimdışı çalıştığı için her zaman internet bağlantısı gerektirmez ve sürekli interneti kullanmaz. İnternet bağlantısı sadece siparişleri mutfağa iletirken ve sistemi güncellerken kullanır.

İşletmenize Değer Katacak Bir Uygulamaya Sahip Olun!

Günümüz teknolojisinin geldiği bu noktada, mobil cihazların hayatımızdaki yeri her geçen gün artmaktadır. Millenium Menü'de mobil bir uygulama olup işletmenizde müşterilerinize benzersiz bir sunum keyfi yaratmanıza olanak sağlar. Müşterilerinizin bir tık ile sipariş vermesini sağlayarak, gelen siparişleri anında mutfağa iletebilirsiniz.

Öne Çıkan Özellikler

Baskı masraflarınızdan kurtulun!

Menünüzü her daim güncelleyebilir, adisyon için harcadığınız baskı ve kağıt masrafınızı minimize edersiniz.

HD resimler

Bütün araştırmaların gösterdiği gibi, resimler müşterilerine satın almaya yönlendiriyor. Bu durum sizin satışlarınızı en az %15 arttıracaktır.

Hatalarınızı sıfırlayın

Siparişte yanlışlık olma ihtimalini sıfıra indirir. Siparişleri mutfağa anlatmakta uğraşılmaz otomatikman mutfak sistemine iletilir. Siparişler kronolojik sıra ile mutfak uygulamasına gider böylelikle gecikme gibi durumlar yaşanmaz.

Müşteri memnuniyeti

Eğer herhangi bir ürün bitti ise, müşteriniz onu seçtiğinde yok veya kalmadı demek yerine direk olarak sistemden biten ürünü çıkarabilir, böylelikle müşterilerinize servis etmiyeceğiniz ürünü menüde tutmamış olursunuz.

Çoklu dil seçeneği

Yabancı dil seçenekleri ile yabancılara hemen hizmet edebilir pozisyonda olursunuz. Yabancı Menü bastırmanıza veya yabancı dil bilen garson bulundurmanıza gerek kalmaz.

Hazırlanma süreleri ve kalori değerleri

Müşteriniz her ürününün reçetesini görebilir, kaç kalori ihtiva ettiğine kadar ürün ile ilgili tüm detaylara ulaşabilir.

Raporlama modülü

En çok satılan, günlük ortalama satış raporlarını detaylı olarak görebilir, menü düzeninizi istediğiniz gibi denemeler yaparak geliştirebilirsiniz.

Millenium Menü ile ilgili detaylı bilgi ve satın almak için lütfen Millenium Menü sitemizi ziyaret ediniz:

www.milleniummenu.com