Mobil Katalog

Millenium Catalog, bulut mimarisiyle hazırlanmış ürün ve hizmetlerin tanıtılabileceği, ürünlerin dökümanlarının paylaşılabileceği firma çalışanlarına ve müşterilerine yönelik çok platformlu tablet ve akıllı telefon uygulamasıdır. Millenium Catalog ile profesyonel mobil kataloglar oluşturabilir, bunları müşterileriniz ile anında paylaşarak güncel ürün listelerine, fiyatlarına ve stoklarına erişme imkanı sağlarsınız.

Ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını yapmanın ötesinde, firmanızın prestij çıtasını üst seviyeye çıkaran bir adım atmış olursunuz. Modüler yapısı sayesinde mobil katalog üzerinde yapılabilece bir çok eklenti ve özellik mevcuttur.

Kataloğunuz her an müşterilerinizin yanında!

Müşterilerinizin, kataloglarınızı sürekli yanında taşıma şansı olmayabilir. Bununla birlikte sürekli baskı maliyeti oluşturan katalog basımlarının yerine anlık güncellemeler, döküman ekleme şansınızın olduğu bir mobil katalog, sizler için her zaman daha cazip bir seçim olmalıdır. İşte bu noktada Millenium Mobil Katalog, ürün portföyünüzü müşterilerinizin her an ulaşabilecekleri bir uygulama içerisine yerleştirerek 7 gün 24 saat yanlarından ayırmadıklar akıllı telefonlarından erişme imkanı yaratır.

Öne Çıkan Özellikler

Baskı masraflarınızdan kurtulun!

Ürünleriniz için sürekli broşür, tanıtım sayfaları gibi güncellenemeyen bilgi kaynakları bastırmaya son vermenin zamanı geldi. Müşterileriniz her zaman güncel bilgiyi mobil kataloğunuzdan öğrenecekler.

HD resimler

Mobil kataloğunuzda ürünlerinizin görsellerinizi HD olarak gösterebilir, müşteriler ürünlerinizin detaylarını tam olarak inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgi edinebilir.

Hatalarınızı sıfırlayın

Birçok ürün bilgisi ve açıklaması zamanla değişime uğrayabiliyor. Bununla birlikte müşterilerinize sunduğunuzun ürün çeşitliliği de zaman içerisinde değişiklik gösterebilir. Bu yüzden hataya pay bırakmamak adına tüm güncel bilgiler mobil kataloğunuzda durur ve 7 gün 24 saat üzerinde değişiklik yapabilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti

Eğer herhangi bir ürün stoklarınızda mevcut değil ise, müşteriniz onu seçtiğinde yok veya kalmadı demek yerine direk olarak sistemden biten ürünü çıkarabilir, böylelikle müşterilerinize mobil kataloğunuzda her zaman stoklarınızdaki ürünleri gösterebilirsiniz.

Çoklu dil seçeneği

Çoklu dil desteği ile ürünlerinizi yabancı müşterilerinizin zahmetsizce anlayacağı dillere çevirebilir, böylelikle ürünlerinizin bilgilerini doğru anlamalarına yardımcı olabilirsiniz.

Millenium Catalog ile ilgili detaylı bilgi ve satın almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Bizimle İletişime Geçin