Mobil Fuar

Millenium Fuar, bulut mimarisiyle hazırlanmış fuara katılan firmaların talepleri ve gelen ziyaretçilerin kaydını tutabileceği fuar sonunda da raporunu alabileceği profesyonel bir mobil uygulamadır. Millenium Fuar ile sadece müşteri kaydı tutmayıp, fuar dönüşlerinde istatistik raporlara ulaşabilirsiniz.

Mobil Katalog ile Entegre

Millenium Fuar uygulaması, mobil katalog uygulamamız ile entegre çalışarak, aynı yönetim panelinden iki sistemi de yönetmenize olanak sağlar. İstekleriniz doğrultusunda kişiselleştirilebilir arayüzü ve giriş alanları ile size özel bir yapı kazandırılarak işlerinizi profesyonel bir şekilde yönetmenize olanak sağlar.

Öne Çıkan Özellikler

Kartvizit Kaydı

Talebini oluşturacağınızı kişilerin kartvizitlerini tarayarak sisteme yükleyebilir, böylece kartvizit havuzunuzu oluşturmuş olursunuz.

Ürün Seçimleri

Fuar girişlerinizde ürünlerinizin tanımını yaparak her talep için hangi ürünler ile ilgilenildiğini kaydedip, raporunuzda grafikler halinde gösterme şansı bulabilirsiniz.

Fuar Arşivi

Katıldığınız her fuarı sistemde tutarak, geçmişe yönelik geri dönüşler, raporlar ve incelemeler yapılmasına olanak sağlar. Böylece katıldığınız hangi fuarlarda daha aktif olunduğu bilgisine kolayca ulaşabilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti

Eğer herhangi bir ürün stoklarınızda mevcut değil ise, müşteriniz onu seçtiğinde yok veya kalmadı demek yerine direk olarak sistemden biten ürünü çıkarabilir, böylelikle müşterilerinize mobil kataloğunuzda her zaman stoklarınızdaki ürünleri gösterebilirsiniz.

Çoklu dil seçeneği

Çoklu dil desteği ile ürünlerinizi yabancı müşterilerinizin zahmetsizce anlayacağı dillere çevirebilir, böylelikle ürünlerinizin bilgilerini doğru anlamalarına yardımcı olabilirsiniz.

Millenium Catalog ile ilgili detaylı bilgi ve satın almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Bizimle İletişime Geçin